Odkryj widzenie bez ograniczeń, dzięki soczewkom progresywnym Varilux S Design

soczewki progresywne varilux s design

 

Varilux S Design jest podstawową soczewką w gamie Varilux S Series, stworzonąa dzięki wykorzystaniu dwóch przełomowych technologii:

 

                                                                           Nanoptix – przełom w technologii soczewek

soczewki progresywne varilux s 4d opinieDzięki Nanoptix jesteśmy w stanie zmienić podstawową strukturę soczewki progresywnej. Jej powierzchnia jest zbudowana z wielu elementów optycznych , które przeprojektowano tak, aby wiązka światła mogła przejść przez każdy z nich bez odchyleń, nie powodując  efektu tzw. „pływania obrazu”. Rozwiązanie to zapewnia soczewkom równowagę w ruchu.

 

 

soczewki progresywne varilux cena                          Synchroneyes – przełom w podejściu do fizjologii

Technologia Synchroneyes pozwala podczas projektowania  soczewki na uwzględnienie parametrów fizjologicznych oka lewego jak i prawego. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik ma szeroki kąt widzenia obuocznego.

 

 

Soczewki progresywne Varilux S Design są również dostępne z możliwością personalizacji pod kątem parametrów oprawy (Varilux S f-360). Widzenie jest w ten sposób dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkownika i co za tym idzie, znacznie efektywniejsze niż w klasycznych soczewkach.